?

Log in

No account? Create an account
сурмачі

likelviv


Фотоблог

Фоторозповідь про Львів і все, що з ним пов'язано.


Електричка
сурмачі
likelviv
Ноги зісковзують, я зависла лише на руці бабусі. Підйом видається нескінченним і неможливим. Ще трохи і ми вдвох просто зірвемось і покотимось вниз. Ні, то не була експедиція на скелі з бабцею. Це перші спогади про електричку. Мені було, мабуть, п’ять. І ми пересідали з одного потяга в інший. Зима і сходи пішохідного моста над рейсами вкрилися суцільною льодовою кіркою і стовченим снігом. Десятки людей намагалися швидко подолати цю ковзанку, тарабанячи за собою сумки-клунки-чемойдани, аби добратись до електрички на іншому пероні.
Цього разу ми теж зупинялись на станції з мостом. Красне – потужний залізничний вузол на Львівщині. Міст був. І я бачила себе там п’ятилітньою, двадцять років тому.
1.

Проїхатись електричкою...Collapse )

Подорожували:
Уляна Явна: facebook, блог.
Едвард Бліновський: facebook
Олег Бабенчук: olegbabenchuk.com, facebook та Вконтакті

Сихівський Феєрверк.
Олег бабенчук
likelviv
В суботу, у Сихові (спальний район Львова), на головній площі мікрорайону відбулося святкування на честь відкриття нового спорткомплексу. Вкінці цього дійства ми стали свідками прекрасного вогняного шоу. Таке тут не часто побачиш!
Я з Едвардом вирішили скористатись моментом і пофоткати феєрверк, тим більше, що в будинку, вікна якого виходять прямо на площу, проживає моя знайома п.Ірина. Ми вийшли на балкон 10 поверху і побачили ось таку красу:
1.


Дивитись ще фото...Collapse )Фотограф - Олег Бабенчук: olegbabenchuk.com, facebook та Вконтакті.

Кохання у Львові.
Олег бабенчук
likelviv
Вибрав, на мій погляд, цікаві весільні фотографії, зі свого портфоліо, на яких молодята позують на фоні старовинного Львова. Також підписав кожну світлину, де вона була зроблена.
Не судіть строго...

1. Площа Ринок.


Переглянути фото...Collapse )
Фотограф Олег Бабенчук: olegbabenchuk.com, Фейсбук та Вконтакті.

Нічна варта Львова
сурмачі
likelviv
За легендою у Львові є два бургомістри (мери): один денний, інший – нічний. Коли денний відпочиває, за порядком у місті пильнує нічний бургомістр, і так було завжди – від часу заснування міста! Нічний бургомістр має помічників, колись це були ціпаки, а тепер – чорні плащі.
Разом вони несуть нічну варту Львова, під час якої ходять вулицями нічного міста, різними темними закапелками, пильнують за порядком, а нічний бургомістр розповідає чорним плащам (учасникам екскурсії) різні легенди, веселі та страшні, а також повчальні історії, про події, які колись відбувались у цих місцях, адже за свій багатовіковий досвід він бачив багато цікавого. Дорогою нічна варта зустрічає багато цікавих постатей минулого та сучасності. На завершення чорні плащі, йдуть звітувати міському кату про порядок у місті.

Так-от, сьогодні розповімо вам про цю одну з найцікавіших екскурсій нашого міста, напевне багатьом шанувальникам Львова вже добре відому. Як головний її учасник – бургомістр – я розповім вам про свої переживання, про те, що відбувається «за кулісами», хоча лише моїми, щоб не порушувати авторське право власників. Олег як фотограф також побував на цій екскурсії.
Читати далі...Collapse )

Розповідав "Нічний Бургомістр" - Едвард Бліновський: facebook
Фотограф - Олег Бабенчук: olegbabenchuk.com, facebook та Вконтакті.

Львівські мордовні
сурмачі
likelviv
Лише вчора з коліжанками крутили носом, що не підемо до того чи іншого пабу – один надто людний, в іншому офіціанти не посміхаються, а туди ходять лише туристи, а ми ж бо порядні автохтони. Я розбещена, мабуть. Все-таки дійсно живу в місті, де ресторанно-каварняна культура розвинена як ніде-інде в Україні. Ми тут пересичені, щоб здивувати львів’янина новою кнайпою  треба зі шкіри вилізти.
Тому, аби здивувати самих себе – вирушаємо на прохід по львівських мордовнях (діал., дешеві кафе-бари), які прописалися в одному з найколоритніших районів міста – на Підзамчі.
020n.jpg

Пройтись по мордовнях...Collapse )


Дракон
Олег бабенчук
likelviv
Випадково натрапив в архіві на такого водного дракона...


Фотограф Олег Бабенчук: olegbabenchuk.com, Фейсбук та Вконтакті.

[reposted post]Зустріч блогерів у Львові!
рука-смайл
forko
reposted by likelviv
В рамках промо-туру жж у Львові  в середу,10 квітня відбудеться зустріч з директором ЖЖ-Україна Ігором Бігданом ibigdan.
На зустрічі запрошуються не тільки ЖЖ-сти, але і блогери з інших платформ, не-блогери (бажаючі ними стати), а так само журналісти. Планується:
Читати більшеCollapse )

Личаківський цвинтар. Засніжене потойбіччя.
ратуша
likelviv
Недавно проводив екскурсію Личаківським цвинтарем і знову роздумував над тонкою красою цього місця. Навіть у цю незвичну весну, яка скинула на нас більше снігу, аніж багато попередніх зим. Власне тому ми вирішили з Олегом зупинити мить цього унікального березня, який так дивовижно змінив хитросплетіння кладовища сніговими заметами. Ділимося з вами чудовими світлинами та запрошуємо на останню цієї зими прогулянку Личаковом. Зізнаюсь, це одне з моїх улюблених місць для прогулянок, і впевнений, що не тільки моє, а й багатьох львів'ян. Отож дивіться, читайте, насолоджуйтесь, критикуйте…


Читати далі...+60 фотоCollapse )

Як це працює? Львівський аквапарк. Частина 2.
Олег бабенчук
likelviv
Продовжую розповідь про Львівський аквапарк. Перша частина ТУТ
В цьому пості я розкажу про всі гірки, як без грошей перекусити в «мокрій зоні» аквапарку, а також чим дезінфікують підлогу.


Читати далі...Collapse )