?

Log in

No account? Create an account
сурмачі

likelviv


Фотоблог

Фоторозповідь про Львів і все, що з ним пов'язано.


Previous Entry Share Next Entry
Великдень у Львові. Шевченківський Гай.
сурмачі
likelviv
Львів любить святкувати! Великодні традиції зазнали значних змін в останні десятиліття. На навчання і роботу до Львова переїхало багато людей з довколишніх сіл і містечок. Власне, у великодній час в селах активно молодь бавилася на церковних подвір'ях, дівчата закручували "шума", хлопці грали в "слона" та ігри, які виказували їхню фізичну силу, витривалість. Сьогодні ж такі забави відбуваються у скансені "Шевченківський гай", серед  музейного села збирається кілька тисяч людей у традиційній одежі. Молодь бавиться, старші спілкуються, всі мають добрий час.

1. Гаївки і забавки в Гаю...


2.


3.


4. Цікаве нововведення у традиційних великодніх забавках. Беруть участь троє активних героїв і решта чекають своєї черги довкола. Хтось сидить в колі, а двоє боряться між собою. Завдання одного - поцілувати того, що сидить, а іншого не дати йому цього зробити. Цього року гра набула трохи брутального змісту. І деякі трійки дуже близько до серця взяли гру, то трохи засильно мотлошили одне одного. Хоч їм весело, то й нам СлаваБогу :)


5.


6.


7.


8.


9. Духовий оркестр "Львівські фанфари" з музичної школи №5.


10.


11. Мажоретки.


12.


13.


14.


15. Серйозний відеооператор :-)


16.


17.


18.


19. Гра в слона. На нижній ряд з розбігу застрибують інші хлопці, утворюючи таким чином ще один поверх. Бавляться доки не застрибне останній в ряді або не завалиться вся лава на землю.


20.


21.


22.


23.


24.


25.


Відео до теми:


26. Можна було також скуштувати шашликів, печеної картоплі та ковбаски, зготованих прямо в Гаю. На той випадок, якщо ви нічого не взяли з собою з дому.


27.


28.


29.


30.


31. Великодня гойдалка


32.

Фотограф - Олег Бабенчук: olegbabenchuk.com, facebook та Вконтакті.